Haberin Ritmi Burada
Künyemiz


Ritimhaber.com Havadis16 Medya yayın organıdır.


İmtiyaz Sahibi / Grantee
Cennet Cankılıç
cennetcankilic@ritimhaber.com

Editör/ Editor
Alperen Cankılıç
editor@ritimhaber.com

 

 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Kerem Cankılıç
editor@ritimhaber.com

 

Reklam 
havadis16medya@gmail.com

Grafik Tasarım
grafik@ritimhaber.com

 

Yer Sağlayıcı: 
Web Aksiyon

İdare Merkezi:
Soğanlı Mahallesi 3.Meltem Sokak no: 7/E Osmangazi/ BURSA
İletişim:

Tel: 0 224 225 00 90

İrtibat  
havadis16@gmail.com
 

Web: 
www.ritimhaber.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Ritimhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Ritimhaber.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2019 ritimhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ritimhaber.com’a aittir. Ritimhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ritimhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.Ritimhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Ritimhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ritimhaber.com. However, sometimes the ritimhaber.com uses third parties to process your information. ritimhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ritimhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ritimhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ritimhaber.com and its services. When you use ritimhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ritimhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Haber Yazılımı