Haber
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:29
 
Survivor Atakan'dan Dalaka itirafı
Anlatmak için bu günü bekledim
YAŞAM Haberi
Survivor Atakan'dan Dalaka itirafı

Survivor'dan haftalar önce ayrılan Atakan Işıktutan, aylardır Tv8 ekranlarında soluksuz bir şekilde izlenen yarışmanın Yunan şampiyonu Katerina Dalaka hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

 

Survivor'ın sevilen yarışmacıları Atakan Işıktutan ve Katerina Dalaka hakkında daha önce aşk iddiaları ortaya atılmış ve adada da yakınlaştıkları gözlemlenmişti. Ancak şampiyon olan Katerina, daha önceki röportajlarında Atakan'dan "Arkadaşım" diyerek bahsetmişti. Yarışmanın final yapmasının ardından ise, Atakan'dan bomba bir itiraf geldi.

 

Finalin ardından yine Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama'ya katılan Katerina Dalaka ve Atakan Işıktutan, samimi açıklamalarda bulundu. Işıktutan, 'Sevdim mi çok severim' diyerek Katerina ile ilgili kimsenin bilmediği bir olayı ilk kez anlattı.

 

Yarışmadan ayrılacaktım: "Anlatmak için bugünü bekledim." diyerek konuşmasına başlayan Işıktutan, şöyle devam etti; "Ciddi bir sakatlık yaşadım ve şu anda da tedavi görüyorum. O günlerde sakatlığımdan dolayı ayrılacağımı düşünüyordum."

 

Yarışmaya devam etmemin en büyük sebebi: "Klinikte Dalaka'yla karşılaştık. Bana gitmememi ve güçlü olup ayağa kalkmamı söyledi. O zaman ayağa kalktım ve acım da olsa geri döndüm. Yarışmaya devam etmemin en büyük nedeni Dalaka'dır"

 

İnanılmaz bir insan: Ayrıca "Ayrıldıktan sonra kalbimin bir yarısı Dalaka, diğer yarısı Yusuf'taydı." diyen Atakan, sözlerine şu şekilde devam etti; "Dalaka kalbi yüreği inanılmaz bir insan. Hayatımda bu kadar merhametli bir insanla tanışmadım. Ben sevdim mi çok iyi seviyorum."

 

Çok sevmeye devam edeceğim: Onu çok seviyorum. Hayatımın geri kalanında her zaman olacaktır. Evet çok büyük bir yakınlığımız var. Onu çok sevmeye devam edeceğimi söylüyorum. Duygularımın en kötü olduğu zamanda bile hep yanımdaydı"

 

Kendimi çok yakın hissettim: Katerina Dalaka ise, Atakan'ın bu sözlerine şu şekilde karşılık verdi: "Takım arkadaşlarımdan da bazılarına kendimi çok yakın hissettim. Atakan da bu insanlardan bir tanesi."

 

Arkadaşlığımız devam edecek: "Oyundan hariç bazı insanları hayatımdan çıkarmayacağım. Atakan da bu insanlardan biri. Bundan sonra da arkadaşlığımız devam edecek"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Survivor, Atakan'dan, Dalaka, itirafı,
Yorumlar
Haber Yazılımı