Haber
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 17:33
 
Şeyma Subaşı Guido Senia ile öpüşürken yakalandı!
Acun Ilıcalı ile sürpriz bşr şekilde boşandıktan sonra italyan sevgilisi Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sevgilisinin yeni yaşını dudağından öperek kutladı.
MAGAZİN Haberi
Şeyma Subaşı Guido Senia ile öpüşürken yakalandı!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan kısa bir süre sonra italyan sevgilisi DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, Ibiza'da bir parti ile sevgilisinin doğum gününü kutladı. Renkli görüntülere sahne olan partide Şeyma Subaşı'nın Guido Senia'yı dudağından öpmesi dikkat çekti.

 

Snob Magazin'in haberine göre, Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia'nın doğum günü partisinde bütün kurtlarını döktü. Subaşı, sık sık sevgilisine sarılırken görüntülendi. Partiye ikilinin çok sayıda arkadaşı da katıldı.

 

Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia'nın doğum günü için hazırlanan partide çektiği Instagram hikayelerinde ise ''Birthday amores'' notunu düştü.

Guido Senia da geçtiğimiz günlerde 29'uncu yaşına giren Şeyma Subaşı'nın doğum gününü paylaştığı fotoğrafla kutlamıştı. Senia, deniz kenarında çekilen fotoğrafa "Mutlu yıllar bebeğim" notunu düşmüştü.

 

Şeyma Subaşı, Samsun'da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı.

 

16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı'nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Moda Tasarım Programı'ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok Musun ' adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

 

'Var Mısın Yok Musun' adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, 'Yok Böyle Dans' adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. 2017 yılında evlendiği Acun'dan, 2018 tarihinde tek celsede boşandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şeyma, Subaşı, Guido, Senia, ile, öpüşürken, yakalandı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı