Haber
13 Ağustos 2019 - Salı 12:57
 
Selin Ciğerci bebek sahibi oluyor
Cinsiyet değiştirmesinin ardından futbolcu Gökhan Çıra ile evlenme kararı alan Selin Ciğerci, bebek sahibi olmak için taşıyıcı anne ile görüşmeye Kıbrıs'a gidiyor.
MAGAZİN Haberi
Selin Ciğerci bebek sahibi oluyor

Sosyal medyanın en çok konuştuğu isimlerin başında gelen Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'nın evlilik teklifini kabul etmesinin ardından harekete geçti. Bebek sahibi olmayı çok isteyen Ciğerci, Kıbrıs'ta bir taşıyıcı anne ile anlaştı.

 

Selin Ciğerci, nişanlısı Gökhan Çıra ile taşıyıcı annelik için Kıbrıs’a gitmeye karar verdi. Ciğerci burada taşıyıcı anne yönemiyle evlat sahibi olacak. 

 

150 bin TL: Haberin yayılmasının ardından takipçilerinden Ciğerci'ye tebrik mesajları yağdı. Öte yandan Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anneye 150 bin TL ödemesi bekleniyor.

 

Taşıyıcı anne ne demek?: Çocuğu olmayan bir kadının yerine tüp bebek yöntemiyle çocuk dünyaya getiren ve bebeği o kadına veren anneye 'taşıyıcı anne' denir.

 

Peki gündemden düşmeyen Selin Ciğerci kimdir?:  Sosyal medyada Bebek Okan adıyla ünlenen Ciğerci, 3 yıl önce geçirdiği ameliyatla kadın oldu ve adını bu şekilde değiştirdi.

 

Selin Ciğerci'nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Selin Ciğerci, bir röportajında kendisini şu şekilde anlatmıştır;

 

Hiçbir şey yapmadan..: "Türkiye'de sosyal medyada hiçbir şey yapmadan fenomen olmuş ilk kişiyim.  Yaptırdığım tek estetik göğüslerime silikon taktırmak ve cinsiyet değiştirme ameliyatı."

 

Ailem vazgeçirmeye çalıştı: "Erkek kardeşim ve babam ameliyat olmamı istemedi. O yüzden evden ayrıldım. 3 yıl annem dışında kimseyle görüşmedim. Sonra onlar da dayanamadı. Bana hiçbir maddi yardım yapmayarak, beni süründürerek vazgeçirmeye çalıştılar."

 

Cinsiyet değiştirmezdim: "Babamı üç sene hiç görmedim. Bana şu anda "Babanı üç sene göremeyeceksin, yine de bu ameliyatı olmak ister misin?" deseler, cinsiyet değiştirmezdim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Selin, Ciğerci, bebek, sahibi, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı