Haber
13 Eylül 2019 - Cuma 10:19
 
Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren'in babası tüm sırları ortaya döktü
Sevgilisi Temel Kankıran'ın tabancayla yüzüne vurup yerde tekmelediği 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan'ın babası suskunluğunu bozdu. Baba Atilla Kaplakarslan, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında verdiği detaylar kan dondurdu.
MAGAZİN Haberi
Rafet El Roman'ın eski eşi Ceren'in babası tüm sırları ortaya döktü

Ceren Kaplakarslan ile annesi sevgilisi tarafından silahlı ve tekmeli saldırı sonucu hastanelik oldu. Gündemin üst sıralarına yerleşen olay sonrası Atilla Kaplakarslan dikkat çeken açıklamalar yaptı. Baba Kaplakarslan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

 

"Nuray'ın iki kolunu kırıyor"

Kontrolü vardı hastaneye gitmişlerdi. O adını bile anmak istemediğim şahıs hastaneye gidiyor. Hamileliğiyle ilgili bir paylaşımından dolayı. 'Ben daha bizimkilere bile söylemedim' gibi bir bahaneyle tartışma başlatıyor. Nuray devreye girince adam tabancasını çıkarıp Nuray'ın iki kolunu kırıyor. Ceren annesinin üstüne kapaklanıyor.

 

Anne, kız ve karnındaki 6 aylık çocuğu

Adalete güvenimiz sonsuz avukatlarımız gerekenleri yapıyor. İki kişi değil, 3 kişi var burada. Hamile olduğunu bile bile bunu yapıyorsan bu insanlığa sığmıyor. Bunların durması gerekiyor. Anne, kız ve karnındaki 6 aylık çocuğu.

 

"Yetiş bu adam bizi öldürüyor"

Saat 20:30 civarı annesi aradı 'Yetiş bu adam bizi öldürüyor' diye. Kendi numarası da değildi. Telefon elinden düştü herhalde. Uzaktan hastanenin adını duyunca gittim.

 

Ceren tehdit ediliyor

Bir baba olarak evladına böyle bir şey yapıldığını duyunca ne yaparsın? Yaşı kaç olursa olsun. 'Şikayetinizi geri alın' şeklinde tehditler var Ceren'e... Ceren'in üzerinden bana tehditler var.

 

"Magazin olayı değil kadına şiddet"

Bu iş bir magazin olayı değil. Bu kadına şiddettir. Ben bir vakıf başkanıyım. Biz çok insana destek verdik. Bizim de başımıza geldi.

 

"Ayrılırsan anneni ve babanı öldürürüm"

Daha önceki şiddetten haberimiz yoktu. Bu olay olunca öğrendik. Bu kişi 'ben MİT mensubuyum' diye çocuğumu sindiriyor, eğer benden ayrılırsan anneni ve babanı öldürürüm diye kandırıyor.

 

"MİT mensubu olmadığını biliyorduk"

Biz hiçbir zaman desteklemedik. 'Anneni babanı öldürürüz' deyince Ceren yeniden birlikte olmaya başlamış. MİT mensubu söylemez ki, biz biliyorduk da kızımız anlamadı.

 

"Attığımız her adımı psikoloğa soruyoruz"

Bebeği 3-4 aylıkken öğrendik. Ceren'in her şeyi var. O şahıs için her şeyi bıraktı. Ceren'e son hatası olmasını söyledik. İkisi için de travma oldu. Psikolog desteği alıyor. Kapandığı zaman açılmıyor. Attığımız her adımı psikoloğa soruyoruz.

 

Biz gözümüzü yumana kadar onun arkasındayız. Benim bir tane canım var. Onu yurt dışına gönderdik.

 

Bebeği torunum olarak kabul etmiyorum. Ceren'in çocuğu olduğu için muhakkak ki seveceğiz ama Ceren'e bunu yapan kişi var... Aradaki dengeyi zaman gösterecek.

 

O silah patlasaydı ne olacaktı?

O silah patlasaydı ne olacaktı? Biz anne baba olarak çocuğumuzun arkasındayız. Tehditle şikayeti geri aldırmak isteyenlerin ismini de verdik. Biz olayı hukukla halledeceğiz.

 

"Ceren'in başka hayalleri vardı"

Biz tanıştık, benim yanımda Ceren'e olan davranışlarında hiçbir şey görmedik ama Ceren'in başka hayalleri vardı. Doğru bir ilişki değildi.

 

"Olayın magazine dönmesini istemiyoruz"

Ceren annesinin üstüne kapaklandıktan sonra karnına vurmasında amaç ne olabilir? sorusunu ise şöyle yanıtladı:

Ortada bir şiddet var, darp var. Olayın magazine dönmesini istemiyoruz. Bu son konuşmadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rafet, El, Roman'ın, eski, eşi, Ceren'in, babası, tüm, sırları, ortaya, döktü,
Yorumlar
Haber Yazılımı