Haber
17 Şubat 2019 - Pazar 17:47
 
'Mudanya halkının üstünde bir güç tanımıyoruz'
Cumhur İttifakı’nın Mudanya Belediye Başkanı Dr. A. Murat Ünal, Eğitim Mahallesi Burgazpark Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Ünal, “Eğitim mahallemizin sorunlarını çözmek için ortak akılla birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Çünkü biz siyasette, Mudanya halkının üstünde bir güç tanımıyoruz” dedi
BURSA Haberi
'Mudanya halkının üstünde bir güç tanımıyoruz'

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Küçüksanayi Sitesi ve Ömerli Mahallesi esnafını ziyaret eden Dr. Ünal, sorunları dinledi, talepleri not aldı.  

Dr. Ünal’ın bir sonraki ziyareti Eğitim Mahallesi Burgazpark Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

Site sakinlerinin beklentilerini dinleyen Dr. Ünal’a, “Mudanya kaybettiği zamanı geri kazanacak. 1 Nisan’dan itibaren Mudanya’nın farklı siyasi görüşlere sahip her kesimiyle bir araya gelip, saygı çerçevesinde ortak akılla birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Çünkü biz siyasette, Mudanya halkının üstünde bir güç tanımıyoruz” dedi.

Site sakinlerinin metro taleplerini de değerlendiren Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, “Bu konuda ilçemize yatırım da olmadığını biliyoruz. Metro hattının gelebilmesi çok zor bir iş değil. Merkezi hükümet bütçesi tarafından da yapılan metrolar var. Siz bize bu yetkiyi verirseniz bunu projelendirip,  Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki kardeşlerimizle güç birliği oluşturup merkezi hükümetimizin dahilinde yapabiliriz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Mudanya, halkının, üstünde, bir, güç, tanımıyoruz',
Yorumlar
Haber Yazılımı