Haber
16 Ocak 2020 - Perşembe 15:53
 
Deniz Seki'nin paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı! 'Arkandaki İmamoğlu mu?'
Ünlü şarkıcı Deniz Seki, perşembe günleri gelenekselleşen akıma uyarak yıllar öncesinde arkadaşlarıyla çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Seki'nin fotoğrafındaki genç erkek ise İBB Ekrem İmamoğlu'na benzetildi.
MAGAZİN Haberi
Deniz Seki'nin paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı! 'Arkandaki İmamoğlu mu?'

Geçtiğimiz hafta şarkı söylerken sahne ile ışık platformu arasındaki boşluğa düşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, perşembe günlerinin akımına uyarak yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaştı. Şarkıcının fotoğrafındaki kişi ise herkesin aklına aynı ismi getirdi.

 

HERKES EKREM İMAMOĞLU ZANNETTİ

 

Bir süredir ailesinin sağlık sorunlarıyla uğraşan Seki, bu defa da bir TBT ile takipçilerinin karşısına çıktı. Meslektaşı Emel Müftüoğlu ile birlikte görüldüğü bir kareyi takipçileriyle paylaşan Deniz Seki'nin bu karesine son derece ilginç yorumlar yapıldı. Deniz Seki'nin, 'Güne bir #tbt ile başlayalım o zaman' notuyla paylaştı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, fotoğraftaki kişiyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu zannetti. Birkaç yorumcu ise fotoğraftaki erkeğin usta oyuncu Yalçın Menteş olabileceğini iddia etti.

 

 

Seki'nin son paylaştığı fotoğrafa çok sayıda "Arkadaki Ekrem İmamoğlu mu?" yorumu yapıldı. Seki ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deniz, Seki'nin, paylaştığı, fotoğraf, ortalığı, karıştırdı!, 'Arkandaki, İmamoğlu, mu?',
Yorumlar
Haber Yazılımı