Haber
07 Eylül 2019 - Cumartesi 10:39
 
Danla Bilic'e büyük tepki. İşte nedeni ve o görüntüler!
Danla Bilic, paylaştığı bir hikayede, "Cardi B'nin kuzeni arkamızda" deyince kızın kilosuyla dalga geçtiği gerekçesiyle eleştirildi.
MAGAZİN Haberi
Danla Bilic'e büyük tepki. İşte nedeni ve o görüntüler!

Danla Bilic, sokakta gördüğü bir kadını gizlice videoya aldı. Videoda, "Bu arada arkamda Cardi B'nin kuzeni var" diyerek kahkahalar atan Danla Bilic’in, kadının kilosu ve kalçalarından dolayı 'espri malzemesi' yaptığı düşünüldü.

 

Video nedeniyle çok sayıda eleştiri aran Bilic’in eski hali sosyal medyada çok fazla paylaşıldı. Danla Biliç, özellikle verdiği kilolar ve geçirdiği değişimle herkesi bir hayli şaşırtmıştı. Ancak bu sefer konu, sokakta kendi halinde duran bir kadının, kilosu ve kalçalarından dolayı Danla Bilic tarafından espri malzemesi yapılması...

 

 

Videoda arkadaşlarıyla birlikte sokakta eğlendiği görülen Danla Bilic, "Bu arada arkamda Cardi B'nin kuzeni var" diyerek gülüyor. Danla Bilic'in Cardi B'ye gönderme yapmasının nedeni ise, dünyaca ünlü rapçinin geniş kalçalarıyla bilinmesi. Ayrıca videoda Danla Bilic'in arkadaşlarının kadına zoom yaptığı da görülüyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Danla, Bilic'e, büyük, tepki., İşte, nedeni, ve, o, görüntüler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı