Haber
10 Haziran 2019 - Pazartesi 09:47
 
Bu gün için uyarı yapıldı. Sokağa çıkacaklar dikkat !
Meteoroloji il il uyardı kuvvetli sağanak geliyor...
BURSA Haberi
Bu gün için uyarı yapıldı. Sokağa çıkacaklar dikkat !

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ile Sinop, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa’nın güney ve doğu çevreleri sağanak yağışlı geçecek.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun genelinin parçalı zamanla yer yer çok bulutlu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ile Sinop, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Bursa’nın güney ve doğu çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği bekleniyor.

 

 

Yapılan tahminlere göre, hava sıcaklıkları biraz azalarak ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredecek. Rüzgarın genellikle kuzeyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinden itibaren Marmara’da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden, Doğu Anadolu’nun batısı ve Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda ise güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/sa) olarak esmesi tahmin ediliyor.

Kaynak: (internethaber) - internethaber.com Editör:
Etiketler: Bu, gün, için, uyarı, yapıldı., Sokağa, çıkacaklar, dikkat, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı