BALKANTÜRKSİAD üyelerine KOSGEB destekleri anlatıldı
Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 16:12
 
BALKANTÜRKSİAD üyelerine KOSGEB destekleri anlatıldı
Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Bursa Batı Müdürü Erkan Güngör’ü ağırladı.
BURSA Haberi
BALKANTÜRKSİAD üyelerine KOSGEB destekleri anlatıldı

Üyeleri yararına programlar düzenleyen BALKANTÜRKSİAD, bu kapsamda KOSGEB Bursa Batı Müdürü Erkan Güngör’ü üyeleri ile buluşturdu. BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Dr. Aytuğ Onur’un da katıldığı programda konuşan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şakir, KOSGEB desteklerinin pandemi döneminde birçok üyelerinin ferahlamasına katkı sağladığını dile getirdi. Başkan Şakir, “KOSGEB desteklerinden yararlanarak işlerini büyüten üyelerimiz mevcut.  Özellikle pandemi döneminde bu gibi desteklerin önemi çok daha fazla arttı. Biz de bilgilerimizi tekrar güncelleme adına böyle bir program düzenledik. Bu destekler çok önemli. Her bir üyemizi desteklerden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

KOSGEB Bursa Batı Müdürü Güngör, KOSGEB tarafından sunulan hibe ve kredilerle ilgili BALKANTÜRKSİAD üyelerine bilgiler verdi. Güngör, 2020 yılında sadece Bursa’da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara toplamda 78 milyon lira destek verildiğini belirtti.

Program soru cevap bölümü ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BALKANTÜRKSİAD, üyelerine, KOSGEB, destekleri, anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı