Bakan Ziya Selçuk’tan ‘telafi eğitimi’ açıklaması
Haber
12 Haziran 2021 - Cumartesi 17:30
 
Bakan Ziya Selçuk’tan ‘telafi eğitimi’ açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuktan son dakika telafi eğitimi açıklaması geldi.
EĞİTİM Haberi
Bakan Ziya Selçuk’tan ‘telafi eğitimi’ açıklaması

Bakan Selçuk, "Karnelerinizi 18 Hazirandan itibaren e-Okuldan, 2 Temmuzdan itibaren de okullarınızdan yüz yüze alabilirsiniz. Bu yıl "telafi" kapsamında 31 Ağustosa kadar okullarımız açık olacak. Bekliyoruz." dedi.

 

Bakan Selçuk sosyal medya hesabı Twitterdan yaptığı açıklamada şunları söyledi: " Karnelerinizi 18 Hazirandan itibaren e-Okuldan, 2 Temmuzdan itibaren ise okullarınızdan basılı olarak alabilirsiniz. Bu yıl "telafi" kapsamında 31 Ağustosa kadar okullarımız açık olacak. Bekliyoruz... Destekleme programı için 1-8. sınıf öğrencilerimize çalışma kitapları, 1-4. sınıf öğrencilerimize tamamlayıcı çalışma yaprakları hazırladık. Bu yıl da ilkokul öğrencilerimizi "Arkadaş" kitaplarıyla buluşturacağız; merak etmesinler ödev değil.

 

Öğrencilerimiz, yaz boyu Aile ve Sosyal Hizmetler, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm, Sağlık, İçişleri Bakanlıklarımız ile belediyelerin tesislerinden ücretsiz yararlanabilecek. Neyin, nerede, ne zaman olduğunu http://telafidebendevarim.meb.gov.trden paylaşacağız."

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Bakan, Ziya, Selçuk’tan, ‘telafi, eğitimi’, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı