iptal edildi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Cumhurbaşkanlığından 15 Temmuz şehitleri için kısa film!
Cumhurbaşkanlığından 15 Temmuz şehitleri için kısa film!
Çalışan annelere müjde!
Çalışan annelere müjde!
Haber
12 Temmuz 2019 - Cuma 10:56
 
Annesinin cesediyle 3 yıl yaşadı!
ABD’nin Texas eyaletinde yaşayan bir kadın, iki odalı apartman dairesinde üç yıl annesinin cesediyle yaşadı. Polis, 47 yaşındaki kadını tutukladı.
DÜNYA Haberi
Annesinin cesediyle 3 yıl yaşadı!

Teksas Eyalet polisinin yaptığı açıklamaya göre, annesi ile birlikte yaşayan 47 yaşındaki kadın 3 sene boyunca annesinin cesediyle beraber yaşadı. Adı açıklanmayan kadının annesi, 2016 yılında düşerek hafif yaralandı. Hayati tehlikesi olmamasına rağmen, kızı ve torunundan yardım alamayan 71 yaşındaki kadın birkaç gün içinde hayatını kaybetti. 

 

Kadının cesedi odalardan birinde tutulurken anne ve kızı diğer odada yaşamlarını sürdürdü. Polise ise haber verilmedi. Torunun büyükannesinin cesediyle aynı evde yaşadığı sırada 15 yaşından küçük olduğu için anneye "çocuğa travma yaşatmak" suçundan dava açıldı.

 

Kadının suçlu bulunması halinde 20 yıla kadar hapis ve 10 bin dolara kadar para cezası alabileceği belirtiliyor.

 

Çocuğun şimdi bir akrabasının yanına yerleştirildiği belirtiliyor. Polise göre büyükannenin çevresinden saygı gören bir kadındı ve 35 yıl boyunca bir okulda sekreter olarak çalışıyordu. 

 

Kadının emekli olduktan sonra da başka işlerde çalışmaya devam ettiği ve son olarak Seguin'deki spor etkinliklerinde bilet toplayıcılığı yaptığı söyleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Annesinin, cesediyle, 3, yıl, yaşadı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı