Haber
06 Şubat 2019 - Çarşamba 15:13
 
Aksini söyleyen vatan hainidir!..
Dün gece sosyal paylaşım mecrası tweettırı açtığımda tam anlamıyla kan beynime sıçradı. CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel attığı tweet’te; “Birileri beka sorunundan bahsediyorsa onların iktidarlarının beka sorunudur.Bu ülkenin beka sorunu yok. “ diyor.
SİYASET Haberi
Aksini söyleyen vatan hainidir!..

Ve devamında da dalga geçercesine sözünün doğruluğunu sözümona Cumhuriyetin ilanıyla bağdaştırıyor:

“Kürt, Türk, Laz, Çerkez,Pomak’ı ile Alevi, Sünni’si  ile gayri müslimiyle yıllar önce  Cumhuriyet kurularak  bu ülke beka sorunundan kurtulmuştur”.

Daha cümleyi okur okumaz kendisine “Öyleyse 15 Temmuz  neydi? Bu millet o kadar şehidi boşuna mı verdi?” diye cevap attım.

Asla Özgür Özel’in şahsında tüm CHP’lileri aynı kefeye koymuyorum.

Ama  yıllarca siyasetin tepesinde  yetkili olarak bulunan bu şahıs ve bunun zihnindeki kişilere aklım ermiyor.

“Benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir mi ?” diyerek halkı küçümseyen, tepeden bakan anlayışa sahip bu sözümona aydın kesime bırakın bu memleketi emanet etmeyi, gözünü sevdiğim dağdaki çoban koyunu bile emanet edemez.

                                ******                       ******                         ******

Halk boşuna 95 yıllık partiyi 1950’den bu yana tek başına iktidara getirmiyor. Dönem dönem  sol adına küçük ve ya orta ölçekde koalisyonun içine aldı  ama onu da neden kısıtlı tuttuğu ortada.

Mesleğim gereği masa başı işim olmadığı için sürekli çarşıda, pazarda  ve sokaktayım. Dolayısıyla   halkın nabzını iyi tuttuğuma  inanıyorum, ve bugüne kadar siyasi  öngörülerimde kendi adaylığımın bulunduğu seçimlerde dahi hiç yanılmadım.

Ve tüm samimiyetimle söylüyorum...

►Yazının tamamı için tıklayın...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksini, söyleyen, vatan, hainidir!..,
Yorumlar
Haber Yazılımı