Haber
14 Eylül 2019 - Cumartesi 12:02
 
Ahmet Kural bakın kiminle evleniyor!
Sıla ile olaylı ayrılan Ahmet Kural, avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile evleniyor.
MAGAZİN Haberi
Ahmet Kural bakın kiminle evleniyor!

Eski sevgilisi Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı iddia edilen Ahmet Kural'ın 4 ay önce aşk yaşamaya başladığı avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik ile evleneceği söylendi.

 

TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucusu Eylem İpek Şafak, Ahmet Kural ile ilgili bomba bir iddia ortaya attı. İpek, Ahmet Kural'ın bir süredir aşk yaşadığı avukat sevgilisi ile evleneceklerini söyledi. 

 

Sunucu, evlilikle ilgili gelişmenin Çağla Gizem Çelik tarafından aktarıldığını ifade etti. Aileleri tanışan çift önümüzdeki yılın ilk ayları evlenmeyi düşündükleri ortaya çıktı.

 

Ünlü magazinci Posta'daki köşesinde 19 Ağustos tarihli köşe yazısında ilişki hakkında şu bilgileri vermişti; "Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla uzun süre gündemi meşgul eden Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle objektiflere yansımıştı. Kural'ın sevgilisiyle ilgili yeni bilgilere ulaştım.

 

''Adının Çağla olduğunu öğrendiğim gizemli kadın, avukatmış. Kural'dan yedi yaş küçük, yani 29 yaşında olan avukat ile ünlü oyuncu üç aydır birlikteymiş. Çift, ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına bir süre gözlerden uzak kalmayı tercih ediyormuş." 

 

Ahmet Kural, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Çağla ile görüntülenmiş, Kural, kameralardan kaçmaya çalışmıştı.

 

Patlayan flaşlarla telaş olan ikili, muhabirlerin sorularına sadece teşekkür etmekle yetinmişti. 

 

Ahmet Kural-Sıla davasında ne olmuştu: Geçtiğimiz Nisan ayında görülen duruşmada Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural arasındaki dava, Kural'ın 16 ay 20 gün hapis cezası almasıyla sonuçlanmıştı.

 

Kararın heyet tarafından ertelenmesinin ardından taraflar açıklamada bulunmuş ve Sıla 'Mutluyum' derken, Ahmet Kural ise 'Sıla, kadınlara ve erkeklere psikolojik ve fiziki şiddet uygulamayı sever' demişti.

 

Son olarak ise savcılık, mahkemenin karar verirken bilirkişi raporunu dikkat almadığını belirterek cezanın bozulmasını istemişti. Bilirkişi raporunda tanıkların verdiği ifadelerin doğru olamayacağına vurgu yapılmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Kural, bakın, kiminle, evleniyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı