Haber
22 Ekim 2019 - Salı 12:36
 
Acun Ilıcalı, canlı yayında Şeyma'dan gelen mesajla kıpkırmızı oldu
Acun Ilıcalı, kendi kanalının canlı yayınına konuk olduğu sırada telefonundan video izletirken Şeyma'dan gelen mesajı görünce kıpkırmızı oldu. Mesajda, Şeyma'nın Acun'a para konusunu sorması ise olay oldu.
MAGAZİN Haberi
Acun Ilıcalı, canlı yayında Şeyma'dan gelen mesajla kıpkırmızı oldu

Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk oldu. Acun Ilıcalı, canlı yayında Seray Sever ve Cengiz Semercioğlu'na O Ses Türkiye'den bir video izletirken Şeyma Subaşı'dan bir mesaj geldi.

 

 

ŞEYMA'NIN MESAJI GÖRÜNDÜ

 

Acun Ilıcalı, canlı yayında O Ses Türkiye'nin perde arkasını anlatırken mesaj gönderen Şeyma Subaşı, "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili bir şey de konuşacağım" dedi. Canlı yayında ifşa olan mesaj Twitter'da kısa sürede trend oldu.

 

KIPKIRMIZI OLDU

 

Gelen mesaj sonrası hemen telefonunu gizlemeye çalışan Acun Ilıcalı konuyu nasıl toparlayacağını bilemedi.

 

Olayın ardında Şeyma Subaşı'ndan jet hızında açıklama geldi.

 

Subaşı Instagram hesabından şunları söyledi; "Demin Acun'a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz tabii ki Şeyma Subaşı'nın başına gelirdi. Ama hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok."

 

"ANLAYIŞ İSTİYORUM"

 

"Bu konuyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sonuçta bizim Acun'la çocuğumuz var. Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii kide benim kaderim, yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka bir yerlere gitmesin. Bizim önceliğimiz tabii ki de Melisa. Biz her zaman bunları konuşacağız. Önceden de konuşuyorduk şimdi de konuşuyoruz. İnşallah başka boyutlara taşınmaz bu olay. Ne diyeyim, Anlayış istiyorum" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Acun, Ilıcalı,, canlı, yayında, Şeyma'dan, gelen, mesajla, kıpkırmızı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı